Okna i drzwi Budvar Centrum nabrały mocy!
Eleganckie, nowoczesne, energooszczędne i trwałe - to mocne wyróżniki produktów marki Budvar Centrum, polskiego producenta okien i drzwi. Z początkiem sierpnia dwa produkty nabrały dodatkowej mocy w „Mocy promocji”, w ramach której drzwi tarasowe T-Slide oraz okna T-Energy można kupić w nowych, niższych cenach. Akcja promocyjna dostępna jest w salonach sprzedaży i u dystrybutorów marki na terenie całego kraju aż do 31 października.
2018-08-28, 13:38

„Moc promocji” marki Budvar Centrum wychodzi na przeciw oczekiwaniom tych osób, które planują w najbliższym czasie wyposażyć swój dom w nowoczesne, a przy tym niezwykle eleganckie, bo zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy wzornicze okna i drzwi. Jednak nie tylko zachwycająca stylistyka produktów Budvar Centrum zasługuje na uwagę. Produkty marki, za sprawą opatentowanej technologii „Titanium Technology”, wyróżniają się również wyjątkową trwałością oraz doskonałymi parametrami technicznymi, w tym wysoką odpornością na zarysowania i podwyższoną sztywnością. Cechuje je także wysoki połysk, który nie zmienia się pomimo wieloletniego użytkowania.

Czas mocnych przygotowań

Schyłek lata i początek jesieni, to dobry czas, aby w rozpoczętych budowach domów pomyśleć już o ich tzw. „zamknięciu” przed sezonem grzewczym. Natomiast w mieszkaniach czy domach, w których okna i drzwi nie spełniają standardów technicznych i po prostu sprawiają, że mimo ogrzewania, jest w domu chłodno, warto skorzystać z okazji i zdążyć z zakupem stolarki okiennej przed zimą. - Zaplanowaliśmy uruchomienie akcji promocyjnej w okresie, który pozwala na montaż okien i drzwi jeszcze przed sezonem zimowym. Koniec lata i początek jesieni to dobra pora, aby zabezpieczyć nasze mieszkania i domy, i przygotować je na okres niskich temperatur oraz wietrznej pogody. Dodatkowo nasze produkty, zarówno pod kątem estetycznym i parametrów technicznych zapewniają komfort użytkowania przez długie lata. Teraz jest okazja, aby przekonać się o ich niezawodności, ale i funkcjonalności. „Moc promocji” docenią nie tylko osoby, które znają naszą markę, ale i Ci, którzy pragną przekonać się o jej doskonałej, długotrwałej jakości. Wszystkie produkty Budvar Centrum są certyfikowane i w przeciwieństwie do standardowych okien lub drzwi PVC, pozbawione ołowiu oraz innych metali ciężkich – potwierdza Katarzyna Augustyniak, dyrektor marketingu, Budvar Centrum.

Produkty pełne mocy

„Moc promocji” obejmuje dwa wyjątkowe produkty marki Budvar Centrum. Pierwszym z nich są drzwi tarasowe T-Slide, które spotykają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających osób.  To innowacyjne podejście do projektowania przestrzeni domowej, bowiem T-Slide łączy salon z tarasem w jedność, tworząc naturalną i dużą przestrzeń, a tym samym umożliwia obserwację natury z poziomu kanapy. T-Slide pozwala również na doświetlenie najbardziej reprezentacyjnej części domu  - a więcej światła, to także większy komfort i lepsze samopoczucie domowników. Drzwi tarasowe T-Slide są bardzo nowoczesną konstrukcją stolarki drzwiowej, która zaprojektowana została w taki sposób, aby ułatwić funkcjonowanie domowników podczas różnych sytuacji, np. podczas przyjęć  w domu. Drzwi tarasowe T-Slide są dostępne w bogatej kolorystce, w tym także tej, która odzwierciedla strukturę drewna. Jedynym elementem, który skupia uwagę jest elegancka klamka. To bardzo nowatorski produkt także ze względu na wyposażenie w system samodomykania Soft Close. Zamknięcie drzwi jest lekkie, ciche i bardzo płynne – wystarczy je delikatnie popchnąć, aby domknęły się same bez użycia siły.

O szczegóły „Mocy promocji” firmy Budvar Centrum należy pytać w punktach sprzedaży oraz u dystrybutorów marki na terenie całej Polski.

 

 

 

 

 

KONTAKT / AUTOR
Ela Maciejewska
Comunicativo PR & Content Marketing
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy