Profesor Andrzej Lewiński – wybitny endokrynolog będzie przyjmował w Salve Przychodnie
Niekwestionowany autorytet z dziedziny endokrynologii, odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, krajowy konsultant, a przede wszystkim lekarz z powołania – profesor dr hab. n. med. Andrzej Lewiński dołącza do grona lekarzy przyjmujących w łódzkiej sieci Salve Przychodnie.
2018-05-11, 10:10

Pacjenci mogą już się umawiać na wizyty w Salve Przychodnie do profesora dr hab. n. med. Andrzeja Lewińskiego, specjalisty chorób wewnętrznych, endokrynologii, medycyny nuklearnej, zdrowia publicznego, endokrynologii i diabetologii dziecięcej.

 - To dla nas ogromny zaszczyt współpracować z tak uznanym i cenionym specjalistą. Profesor Lewiński konsultacji będzie udzielał przede wszystkim ze swojej wiodącej specjalizacji, czyli endokrynologii ukierunkowanej na schorzenia osób dorosłych, a także endokrynologii dziecięcej. Pacjenci z zaburzeniami funkcjonowania gruczołów wewnętrznych będą przyjmowani w każdy czwartek od godziny 16:00 - mówi Beata Ziółkowska, z sieci Salve Przychodnie w Łodzi.

Profesor Andrzej Lewiński przyjmował będzie w przychodni Salve, przy ulicy Struga 3 w każdy czwartek o godzinie 16:00. Pierwszy termin wizyt został wyznaczony na 17 maja br. Zapisy odbywają się za pośrednictwem infolinii (tel. 42 306 70 01 / 42 633 78 01 / 42 633 56 61) oraz rejestracji online, którą można znaleźć na stronie www.salve.pl.

KONTAKT / AUTOR
Łucja Cymkiewicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy